JSME TADY PRO VÁS

Níže naleznete kompletní nabídku našich kreativních služeb. Ať už potřebujete spravovat sociální sítě, nebo vytvořit webovou stránku podle vašich představ, jsme tady pro Vás 🙂

NAŠE SLUŽBY

Tvorba webů

icon

Tvorba webových stránek

Webové prezentace jsou dnes již více než elektronická vizitka. Jsou vstupní branou na navázání obchodního vztahu s klientem a aktivním článkem v procesu prodeje. K tvorbě kvalitního webu je nutno přistupovat s detailní prací.

icon

Tvorba e-shopů

Nákup prostřednictvím e-shopu se těší stále větší oblibě. Přes internet lze koupit a prodat prakticky jakékoli zboží. Nabídnete-li svým zákazníkům i Vy tyto možnosti, zvýšíte své prodeje a nárůst tržeb.

Grafické služby

icon

Tvorba loga

Logo je základní grafický prvek, jehož prostřednictvím je komunikována značka. Současně je nejvíce viditelným prvkem a buduje image na několik let dopředu. Jeho kvalita je proto velmi důležitá a klíčová.

icon

Design manuál a vizuální styl

Společně s logem je grafický manuál jedním ze základních kamenů firemní identity. Vymezuje správné použití jednotlivých částí. povoleno či zakázáno použití loga, výběr fontů, barvy.

icon

Grafické práce

Grafické práce připravujeme v našem moderním grafickém studiu na platformě Adobe Creative Cloud. Vytvoříme a navrhneme vám cokoli na míru.

Online marketing

icon

Správa PPC kampaní

Efektivní PPC kampaně jsou nejrychlejším online nástrojem pro získání obchodů nejen pro internetové obchody, ale pro všechny typy firem. Služby či produkty dnes na internetu dominují.

icon

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo LinkedIn již dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci s potencionálními zákazníky.

icon

SEO optimalizace

SEO znamená optimalizaci pro internetové vyhledávače. Je to metoda, pomocí které lze efektivně přivést návštěvníky na internetové stránky či internetové obchody. Váš web se díky SEO dostane na lepší příčky ve vyhledávačích.

Foto a video

icon

Reklamní a produktové fotografie

Reklamní a produktové fotografie nejsou jen aktem stisku spouště. Pro povedenou fotografii je toho třeba udělat mnohem více, od pečlivě provedených přípravných prací, castingu až po plánování a finální výsledek.

icon

Firemní a reklamní spoty

Dobře zpracované a poutavé videoprezentace či reklamní spoty účinně podporují marketingovou strategii firmy. V posledních letech roste oblíbenost videospotů v kombinaci se službou YouTube a sociálními sítěmi.

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU

Cenovú ponuku pre vás vytvoríme na mieru podľa vašich požiadaviek.