Jsme reklamní agentura BlueDesign

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK HAVÍŘOV

Vlastní webová stránka je dnes nezbytná při profesionální prezentaci vaší firmy, OZ či podnikání. Jen s kvalitní webovou stránkou můžete dosahovat vysokých výsledků a získávat nové zakázky.

Tvorba web stránek Havířov

Navrhujeme a implementujeme profesionální webové stránky, které umožňují našim klientům dosahovat jejich obchodních cílů. Moderní webová stránka je nejlepší výkladní skříní vaší společnosti či živnosti na internetu!

Tvorba e-shopů Havířov

Vytváříme funkční internetové obchody, díky kterým zvýšíte prodej na internetu. Elektronický obchod stavíme na efektivních prodejních platformách PrestaShop a WooCommerce.

Grafika a reklama Havířov

Provozujeme efektivní reklamní kampaně na internet. Zvyšte svůj prodej díky online reklamě. Také nabízíme grafické práce v oblasti tvorby loga, plakátů, vizitek, reklamních předmětů a jiné...

O nás

Jsme BlueDesign.CZ

Tvorba web stránek a e-shopů Havířov

Grafika Havířov

Reklamní kampaně na FB, IG a GOOGLE Havířov

Reklamní a dárkové předměty Havířov

BLUEDESIGN je osvědčená kreativní reklamní agentura zabývající se internetovým marketingem a budováním image firem na internetu. Individuální a partnerský přístup ke klientům nám umožňuje lépe pochopit jejich očekávání a dosáhnout kýžených výsledků. Naší silnou stránkou je efektivita a kreativita. Specializujeme se na reklamní, imageové a brandingové služby.

Proč my?

Protože nabízíme kvalitu a servis

13 let zkušeností

Máme více než 13 leté zkušenosti z oblasti tvorby webových stránek, e-shopů a grafiky.

Kvalitní servis

S našimi zákazníky komunikujeme přes email, mobil, sociální sítě, WhatsApp či telegram.

Kvalita

Zaměřujeme se na kvalitní výsledky a dostupnou cenu za naše služby.

Naše práce

Weby, e-shopy, grafika, reklama...

Napsali o nás

Naši spokojení zákazníci

Pomohli mi s reklamou pre kaviareň. Veľké ďakujem 🙂 + nafotenie priestorov
Jozef
Výborná komunikace, ochota a profesionálně odvedená práce. Doporučuji na 100%
Erik
S touto agenturou jsem maximálně spokojen, seriózní jednání a hlavně rychlá spolupráce.
Peter
Tato agentura mi vytvořila webovou stránku na základě skvělých návrhů, které se přesně shodovaly s mými představami o výborné prezentativní webové stránce. Flexibilní přístup při změně požadavků, rychlá odezva a zpracování.
Renáta

Napište nám ještě dnes!

Zaujaly Vás naše služby? Napište nám email

Služby

Tvorba web stránek na míru      Kompletní online marketing     Web design na míru   Tvorba eshopů na míru      PPC reklama     Firemní identita   Tvorba softwarů na míru      Zvýšení návštěvnosti a SEO     Tvorba grafických materiálů   Tvorba mobilních a webových aplikací      IT Outsourcing     UX/UI Design     

Pro Google vyhledávač

tvorba web stránek       tvorba www stránek        vytváření webových stránek        web design        web dizajn        tvorba eshopů        e-commerce řešení        tvorba web stránek cena        grafik        tvorba grafiky        online marketing        digitální agentura